Nowy produkt

Akcja serii Macross Lynn Minmay ryż Muckross 30-lecie oraz ryż. PVC 25CM sexly dziewczynek zabawka nowa w pudełku

999 Przedmioty

145.44zł

Dodaj do listy życzeń

Mój Szanowni Państwo,

Proszę zwrócić uwagę na to:

Wszystkie rzeczy w naszym sklepie, jeśli chodzi o Wymiary, proszę pozwolić, że tam może być od 2 do 5 cm różnica z powodu różnych pomiarów. Będziemy wdzięczni za zrozumienie. Proszę nie dać nam negatywną opinię lub otworzyć spór z powodu różnicy w tym.

I proszę zrozumieć, że tam będzie jakaś różnica w kolorze należna różnych fotografowanie sposób. Proszę nie dać nam negatywną opinię, gdy ta różnica jest zrozumiałe.

Staraliśmy się by nasze najlepsze, aby poprawić każdy z produktów w naszym sklepie. Ale jeśli zdarza się, że rzeczy nie ma w magazynie, bo na magazynie zmienia się, proszę, dziękujemy za wyrozumiałość w tym.

Figurka z skrzynią, i chcieliśmy wykorzystać jeszcze jedną skrzynię, aby chronić rysunek.

Proszę zwrócić uwagę na rozmiar i proszę, nie należy się spodziewać większych niż prawdziwe rzeczy. Należy kupić po tym, jak wiecie, rozmiar i dopasować rozmiar i nie dać negatywną opinię dla nas, kiedy można się spodziewać więcej w rozmiarach.

O Produkcie

Wszystkie nasze produkty są takie same jak na zdjęciu pokaże. (Przyjmij, że tam będzie mała różnica, bo światła w fotografowaniu.) To co widzisz to co masz. Jeśli dużo więcej, proszę jak najdokładniej sprawdź naszą szczegółową zdjęcia. Próbujemy nasze najlepsze aby zaoferować wszystko-wokół zdjęć naszego produktu.

O Adres Do Wysyłki

Proszę, upewnij się, że adres, który można umieścić przy składaniu zamówienia Kapileshwardham.org poprawnie. Wysyłamy towar na adres wyjechali w Kapileshwardham.org. Jeśli zdarza się, że chcesz zmienić adres, proszę, napisz w Kapileshwardham.org zamówić Uwaga.

O Sposobach Płatności

Akceptujemy Alipay escrow, western union, T/T(przelew bankowy) i gram pieniędzy. Możesz wybrać jeden z tych sposobów płatności i poprosić nas wysłać dane do wpłaty.

O Opakowaniu

Wszystkie nasze produkty są badane przed wysyłką i będzie dobrze zapakowane w przypadku jego uszkodzenia w transporcie.

O metodach wysyłki i dostawy dni

Po otrzymaniu zamówienia, możemy zorganizować wysyłkę w ciągu 3 dni. Jeśli chcesz, aby wysyłamy Chiny lotniczą która jest bezpłatna, trzeba więcej czasu, aby przyjechać. Chodzi o 15 do 30 dni. (Uwaga: Turcja i Brazylia kupujących proszę wybrać tę metodę, ponieważ on nie może przyjechać w Turcji i Brazylii.) Jeśli chcesz uzyskać szczegół szybko, można wybrać DHL lub EMS. Wziąć USA jako przykład, trwa to około 5 do 7 dni EMS, i od 3 do 5 dni przez DHL. Jeśli chcesz śledzić swoje zamówienie, możesz przejść do szczegółów zamówienia, lub przez e-mail w celu weryfikacji. Jak tylko wysłać парцеллу, firma-przewoźnik określa, kiedy paczki zostaną wysłane. Więc proszę czekać na przesyłkę, aby dotrzeć. Jeśli to zajmuje więcej czasu, niż spodziewali się, proszę, daj nam znać, a my chcieliśmy sprawdzić i w pośpiechu firmy transportowej.

O Sprzężenia Zwrotnego

Opinie są dla nas bardzo ważne. Po tym, jak otrzymał produkt od nas, bylibyśmy wdzięczni, jeśli można pozostawić pozytywną opinię (5 gwiazdek) w naszym sklepie. Ale jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, możesz skontaktować się z nami po pierwsze przed wyjazdem sprzężenia zwrotnego. Bylibyśmy wdzięczni, jeśli nie zostawić negatywną opinię bez nas. Staraliśmy się by nasze najlepsze aby dać pozwolenie, jak tylko powiedział, że doświadczenie zakupu nie jest tak dobry, jak oczekiwano. Komunikacja jest bardzo ważne. Możesz pokazać nam pozytywne opinie zrobiłeś dla nas, po tym, jak chcesz umieścić więcej zamówień z nami. Chcielibyśmy dać ci zniżki na produkty w przyszłych zamówień.

O zmianie rozmiarów lub kolorów i stylów

Po tym, jak otrzymał produkt od nas, proszę, spróbuj. Ale, proszę, upewnij się, że buty w dobrych warunkach, bo jeśli rozmiar jest zbyt duży lub zbyt mały można dzielić się z nami. Robimy tylko wymiana, jeśli towar nie jest uszkodzony i nie jest używany do odsprzedaży. Proszę, daj nam znać, kiedy chcesz zrobić wymianę. Jeśli chcesz zmienić ze względu na rozmiar lub kolor lub styl, musisz płacić za wysyłkę opłaty, aby odzyskać statek na poprzedni i dla nas, aby wysłać nowy. Ale, proszę, upewnij się, że wiesz o rozmiarach lub kolorach lub stylach, przed zakupem, aby zmniejszyć niedogodności i wam i nam.

O zwrocie towaru, jeśli zwrot występuje, gdy są problemy w naszych produktów, możemy ponosi koszty wysyłki. Ale potrzebujemy twojej pomocy, aby zaoferować nam zdjęcia do nas, aby wiedzieć, że produkty są złe jakościowo. Jeśli zwrot występuje tylko wtedy, gdy kupujący nie jest zadowolony fasony czy kolory lub jakiejkolwiek innej przyczyny, nie odnoszące się do jakości, kupujący musi ponieść koszty wysyłki.

Proszę, daj nam znać przed wysłaniem temu produkty, tak, że możemy uzyskać produkt bez problemów. Użyj pudełka, aby zapakować produkt tak, że nie zostanie uszkodzony podczas dostawy. I proszę zrozumieć, że zrobimy zwrot jak tylko otrzymamy towar z powrotem. I nie możemy odzyskać pieniędzy, jeśli towar jest złe w celu odsprzedaży.

Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem. Staraliśmy się by nasze najlepsze aby zaoferować ci najlepsze usługi i najlepsze produkty.

 • Podłoga: Unisex
 • Typ Lalki : Model
 • Skala: Nie
 • Przedział Wiekowy: Dorośli
 • Towar Atrybutu: Peryferia
 • Według Źródła Animacji : Japonia
 • Typ Wersji : Wydanie Drugie
 • Rozmiar: One Size
 • Żołnierz Akcesoria: Żołnierzy Gotowych Produktów
 • Temat: Kino i TV
 • Ostrzeżenie: Nie wybielać
 • Stan: W Magazynie
 • Nazwa Firmy : comealot
 • Typ Elementu : Model
 • Pilot Zdalnego Sterowania: No
 • MFG Ilość Serii : Model
 • Materiał: PVC
 • Dyplom Ukończenia : Gotowych Produktów
 • Wymiary: 25CM
 • Rozmiar Opakowania : 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)
 • Typ Bloku : kawałek
 • Waga Opakowania : 0.7kg (1.54lb.)

Tagi: zabawka mysz, zabawka postać, link ryż., Tanie zabawki myszy, Wysokiej jakości zabawka postać, Chin rysunek dostawców link.

Napisz opinię

Akcja serii Macross Lynn Minmay ryż Muckross 30-lecie oraz ryż. PVC 25CM sexly dziewczynek zabawka nowa w pudełku

Akcja serii Macross Lynn Minmay ryż Muckross 30-lecie oraz ryż. PVC 25CM sexly dziewczynek zabawka nowa w pudełku

Napisz opinię

Pokrewne produkty