Nowy produkt

Złączka Zaciskowa Ze Stali 3/8" Kompa. x 3/8"Status. Homebrew złączkę, hurtowych i detalicznych

999 Przedmioty

21.43zł

Dodaj do listy życzeń

To zaciskane wykonane są ze stali nierdzewnej 304. To może łączy 3/8"O. D rury SS.

TAK, ŁĄCZYMY WYSYŁKA! Jeśli masz jakiekolwiek pytanie o koszt wysyłki, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami na Kapileshwardham.org e-mail przed zakupem towaru (- ów). Płatność:

Akceptujemy escrow tylko. Karta kredytowa łatwo zrobić płatności escrow. Dostawa i płatności adresy muszą być zgodne.

Płatność musi być wysłane w ciągu 5 dni po zakończeniu aukcji. W przeciwnym razie towar(y) będzie релист i неоплачиваемое sprawę rozpatrzą. Dostawa:

My zawsze wysyłamy towar(y) w ciągu 5 dni roboczych(sobota i święto nie dołączone) po otrzymaniu płatności.Punkt (- y) zostaną wysłane zarejestrować lotniczą z numeru przesyłki.

To trwa około 15-20 dni roboczych, aby statek w USA, Kanadzie, wielkiej Brytanii, Australii i Japonii 20-30 dni roboczych do innych krajów.6-8 tygodni, aby statek Brazylii, Hiszpanii, Włoszech i innych krajach, w innych krajach nie precyzuje.

Czas dostawy może być pod wpływem Unii opóźnienia, święta,wydarzenia i inne wątpliwości. Nie możemy zagwarantować, że czas przyjazdu.

Upewnij się, że zgadzasz się na czas wysyłki przed zakupem.

Jeśli chcesz wybrać inny szybciej wyraził, proszę, skontaktuj się ze mną przed zakupem. Opinie:

Dążymy do swoich pozytywnych opinii po otrzymaniu płatności.Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie czujesz zasłużyliśmy

Pozytywnych opinii, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami na Kapileshwardham.org e-mail, odpowiemy tak szybko, jak można komunikować się szybko rozwiązać każdy problem.

Będziemy zostaw pozytywny komentarz dla wszystkich zakupów i doceniam to, że ty dzielisz się swoim wspaniałym doświadczeniem z innymi Kapileshwardham.orgers! Gwarancja:

Gwarantujemy, że wszystkie kolejno opisy są prawdziwe. W przypadku, gdy element jest uszkodzony lub masz nie ten towar,

skontaktuj się z nami za pośrednictwem Kapileshwardham.org e-mail. Będziemy szczęśliwi, aby jak najszybciej rozwiązać każdy problem. Zwraca:

Zwrot lub wymiana są akceptowane na większość nieużywanych elementów w ciągu 14 dni po otrzymaniu, ale klient HAV to płacić dodatkowe koszty wysyłki.

Proszę, skontaktuj się z nami, zanim zwrotu towaru (- ów). Proszę Zwrócić Uwagę:

Cła importowe, podatki i opłaty nie są zawarte w pkt cena lub koszt wysyłki. Opłaty te są na odpowiedzialność kupującego.

Proszę sprawdzić z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, że te dodatkowe koszty będą do licytacji/zakupu.

Te obowiązki normalnie zebrane dostarcza firma transportu (wysyłki) lub po wybraniu nowa w górę

– nie należy mylić ich za dodatkową opłatą przesyłki.

Często zadawane pytania 1 pytanie: Jak mogę zapłacić za moje zakupy? A: akceptujemy escrow tylko. Karta kredytowa łatwo zrobić płatności escrow. 2 pytanie: produkt(ów) dostawa z numerem śledzenia? A: Tak, wszystkie elementy IA wysyłka z numerem śledzenia do każdego zamówienia, i można sprawdzić status przesyłki na odpowiedniej stronie internetowej. 3 Pytanie: Kiedy chcę masę zakup, ile cena hurtowa? A: kiedy klient chce hurtowych zakupów, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami na Kapileshwardham.org e-mail, my damy wam lepszą cenę. 4 q: potrzebuję niektóre podobne produkty, ale nie mogę znaleźć w sklepie,czy można to zapewnić? A: Tak, można wysłać zdjęcie do nas. My postaramy się jak najlepiej, aby dowiedzieć się i odpowiedzieć ceny. Również, akceptujemy dostosowywający produkt.Proszę VIST nasza hurtownia internetowa www.fcpmcl.com w wielu innych punktach.

  • Typ: Bar Akcesoria
  • Bar Typu Akcesoria : Sprzętu Domowego Brew
  • Materiał: Stal Nierdzewna
  • Waga Opakowania : 0.09kg (0.20lb.)
  • Typ Bloku : kawałek
  • Rozmiar Opakowania : 7cm x 3cm x 4cm (2.76in x 1.18in x 1.57in)

Tagi: home Brew stali, kształtek ze stali, złączka 3/8, Tanie home Brew stali, Wysokiej jakości kształtek ze stali, Chińska strona 3/8 dostawców.

Napisz opinię

Złączka Zaciskowa Ze Stali 3/8

Złączka Zaciskowa Ze Stali 3/8" Kompa. x 3/8"Status. Homebrew złączkę, hurtowych i detalicznych

Napisz opinię

Pokrewne produkty