Nowy produkt

Nowy oryginalny obiektyw do Nikon aparat cyfrowy Coolpix L320 L330 L810 dane techniczne aparatu bez matrycy CCD

999 Przedmioty

107.13zł

Dodaj do listy życzeń

Ważne przypomnienie

Następujące sprzedaży obiektyw aparatu cyfrowego, kolor dla nowych lub dziewięć nowych. Są cienkie linie lub zadrapania są mniej część wyżej, ale nie ma wpływu na funkcję i używać normalnie.

Aby uniknąć niepotrzebnych strat dla Was, proszę, dokładnie kupić!!! Po złożeniu zamówienia, zgadza się z tym, co już wspomniano powyżej, nie będzie ponosić żadnej odpowiedzialności.

Integralność transakcji, dziękuję

Zapraszamy visity każdy mój inny towar,kupić 10 lub więcej,skontaktuj się z nami,damy ci nową cenę z rabatem.

Specjalizujemy się w szeroki wachlarz aparaty cyfrowe i kamery akcesoria:ekran LCD/wyświetlacz,obiektyw,wyświetlacz LCD/migawki kabel flex biegów i inne części zamienne do naprawy.

Więcej produktów nie są wskazane,Jeśli trzeba kupić inne akcesoria,skontaktuj się z nami.

Nasze zalety: jakość produktów, konkurencyjne EARP;szybkie i wysokiej jakości obsługę.

=

Akceptujemy Alipay,TT,western union,MoneyGram, itp. Prosimy wybrać najbardziej wygodny dla ciebie sposób.

Towar zostanie wysłany w ciągu 2 dni ROBOCZYCH po otrzymaniu płatności sprawdzone,ale zazwyczaj na następny dzień roboczy po wpłacie,towar zostanie załadowany zarejestrowanym lotniczą z śledząc obsługa.

Zwykle to trwa 7 do 20 dni roboczych na dostawę.

Jak wszyscy wiemy,międzynarodowa wysyłka czasu zawsze zarządzania,szczególnie celny proces skomplikowany i nieprzewidywalny,ale zostanie wysłany jak najszybciej,możemy będzie dostarczany towar w ciągu określonych Przedsię dni, jak obiecał w naszej liście.Po zwolnieniu towarów,będziemy mieć unmber śledzenia dodaj do zakupu.Jeśli nie otrzymasz towaru w ciągu dłuższego czasu,proszę skontaktować się z lokalnym urzędzie pocztowym lub skontaktować się z nami.

Cła importowe,podatki i opłaty nie są zawarte w pkt cena lub koszt wysyłki.Te zarzuty są kupującego ponosi odpowiedzialność.

Wszystkie produkty zostaną wysłane jako prezent dla minimalizacji należności celnych przywozowych.

Twoje 100% zadowolenie jest naszym celem,jeśli masz jakiekolwiek roszczenia, proszę,skontaktuj się ze mną poprzez wiadomość e-mail.Odpowiem ci jak najszybciej(proszę allow1_2 dni roboczych do odpowiedzi).Cieszymy się rozwiązać problem,proszę, nie zostawiaj netural lub ujemnego sprzężenia zwrotnego i 1,2,3 niski wynik.Pozostawiając negatywna lub neutralna opinia nie pomoże rozwiązać problem.

Jeśli jesteś zadowolony z Naszego produktu, a nasz serwis,proszę, zostawcie nas pozytywne opinie i 5 punktów DSR,będziemy wam bardzo wdzięczni!

Zapewniamy naszym klientom z gwarantowaną jakością produktów i szybka obsługa.Wszystkie części badająca działalność na długo przed dostawą.

Jeśli znajdziesz jakiś defekt w naszych szczegółach,proszę skontaktuj się z nami w ciągu 7 dni od daty otrzymania przedmiotu.

Jeśli potrzebujesz zwrot,proszę, upewnij się, aby potwierdzić polecenie nie działa i skontaktować się z naszym przedstawicielem obsługi klienta, daj nam znać szczegółowe problemy.Wtedy otrzymasz unikalny adres do zwrotu.

Akceptujemy tylko wymiana na oryginalne opakowanie.Proszę, upewnij się, że opcja nie jest przez człowieka sabotażu.

Dziękuję za uwagę!!!

  • Kompatybilne Aparaty Styl : Punkt I Strzelać Kamery
  • Numer Modelu: L320 L330 L810 Dane Techniczne
  • Kompatybilne Gatunek: Nikon
  • Nazwa Firmy : goglibee
  • Typ Bloku : kawałek
  • Waga Opakowania : 0.1kg (0.22lb.)
  • Rozmiar Opakowania : 13cm x 10cm x 10cm (5.12in x 3.94in x 3.94in)

Tagi: organizacji, Tanie organizacji, Nowy oryginalny obiektyw do Nikon aparat cyfrowy Coolpix L320 L330 L810 dane techniczne aparatu bez matrycy CCD.

Napisz opinię

Nowy oryginalny obiektyw do Nikon aparat cyfrowy Coolpix L320 L330 L810 dane techniczne aparatu bez matrycy CCD

Nowy oryginalny obiektyw do Nikon aparat cyfrowy Coolpix L320 L330 L810 dane techniczne aparatu bez matrycy CCD

Napisz opinię

Pokrewne produkty