Nowy produkt

2szt 120 kg pociągnąć mocowania D60mm potężny magnes neodymowy z pierścieniem wędkarstwo sprzęt wędkarski, deap morze sprzęt ratowniczy

999 Przedmioty

160.75zł

Dodaj do listy życzeń

Prawdziwy produkt będzie miał plastikowy pierścień między Magnesem i A3 zaczął tworzyć opór, aby zapobiec magnesy od upadku z powodu ogromnej poprzecznego.

Rozmiar:średnica 60mm.

temperatura pracy:poniżej 80 stopni

Magnetyczna końcówka kierunek: przez grubość.

Pionowa siła pociągowa: do 120 kg.( siła uciągu nie jest absolutny. On decyduje, jak używać magnes.)

Pozioma siła pociągowa: do 30kg.

Magnesy mogą po prostu przyciągnąć wyrobów z żelaza, kobaltu, niklu. Max siła magnetyczna, rozmiar roboczej produktów musi być znacznie więcej, niż magnesy. Powierzchni roboczej muszą być bardzo gładkie i czyste.

To komponuję produkt neodymowe magnhet środku owinięte nierdzewnej A3 . Pełna średnica D60mm.

Pierścień na szczycie może być zdejmowany. Jest on powszechnie stosowany do rzek, jezior, studni, wędkarstwo morskie i inne przypadki. Może rysować różnego rodzaju przedmioty z żelaza, takie jak: żelazo, stal, cyny i wszystkie rodzaje broni z żelaza; w tym samym czasie, to może być zaadsorbowanej na powierzchni żelaznych wyrobów stosowanych, aby powiesić różne ciężki przedmiot.

lot zawiera: 2szt x D60mm magnetyczne.

Więcej na magnesy zdjęcia na przetłoczeń,

Wniosek o neodymowe haki:

Magnetyczne są powszechnie stosowane w obszarach przemysłowych lub nawet codziennie, do powierzchni metalowych, różnych narzędzi, pozycjonowania uchwytu narzędzia i stałej zabudowy, i tak dalej.

Przy użyciu neodymowy magnes, trzeba być ostrożnym:

NEODYMOWE MAGNESY POWINNY BYĆ PRZECHOWYWANE POZA ZASIĘGIEM DZIECI. NIE POŁYKAĆ LUB WDYCHAĆ MAGNESY. POŁKNIĘCIE LUB WDYCHANIE MAGNESY MOGĄ DOPROWADZIĆ DO OBRAŻEŃ CIAŁA LUB ŚMIERCI. MAGNESY ZIEM RZADKICH NIE ZABAWKI. BEZPIECZNE MAGNESY, KIEDY BEZ OPIEKI. Dzieci nie powinny być dopuszczone do klamki lub grać z pierwiastków ziem rzadkich magnesy. Dzieciom i dorosłym nie należy połykać lub magnesy magnesy w każdym ciele otwory takiego ucha, nosa lub ust. Jeśli magnesy połknięciu lub breathy w płuca, wymaga natychmiastowej pomocy medycznej.

Magnesy neodymowe kruche i mogą się łatwo złamać. Te magnesy będą размагничивается pod wpływem wysokiej temperatury. Te magnesy potężny i może rozpędzić się przy dużych prędkościach w stosunku do siebie i do czarnego materiału. Kiedy te magnesy przyszedł szybko, mogą rozbić i zniszczyć wysyła cząstki na prędkość. Te magnesy mogą również mocno szczypać, jeśli wolno się zjednoczyć przeciwko skóry. Zawsze należy nosić rękawice i okulary ochronne podczas pracy z dużymi magnesami. Bardzo duże magnesy mogą stanowić niebezpieczeństwo obrażeń i nie powinny być traktowane.

Pociągnij do opisu siły na tej stronie, są to szacunki oparte na idealnych warunkach i nie powinny być wykorzystywane w rozwoju aplikacji. Zmiany zawartości żelaza, grubości warstwy, temperatury i chropowatości powierzchni i stan będzie zmniejszyć te oceny. Magnesy nigdy nie powinny być wykorzystywane do podnoszenia przedmiotów nad ludźmi.

Magnesy neodymowe mają silne pola magnetyczne, które mogą uszkodzić urządzenia elektroniczne i magnetyczne nośniki informacji. Należy zachować magnesy z dala od urządzeń elektronicznych, komputerowych, dyski, karty kredytowe, kasety i inne nośniki magnetyczne.

Jesteśmy profesjonalnym producentem materiałów magnetycznych i dostawcy w Chinach. Trzymamy ponad milion sztuk magnesów w różnych rozmiarach w magazynie. Większość zamówień mogą być organizowane w ciągu 72 godzin.

Ustawienie jest dopuszczalne. Możemy dostosować różne formy, w zależności od konkretnych rysunków. Moq dostosowane 100 szt. Za wszelkie informacje, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili.My odpowiemy jak najszybciej. Kilka figur jesteśmy nastawieni wymienionych w przetłoczeń,

  • Composite: Magnes Neodymowy
  • Numer Modelu: może być dostosowane
  • Aplikacja: Przemysłowy Magnes
  • Typ: Stały
  • Formy: Kształt Filiżanki
  • Waga Opakowania : 0.85kg (1.87lb.)
  • Typ Bloku : lot (2 szt./lot)
  • Rozmiar Opakowania : 22cm x 16cm x 16cm (8.66in x 6.30in x 6.30in)

Tagi: Magnes garnek, magnes neodymowy garnek, Magnes Magnes, Tanie Magnes, Wysokiej jakości magnes neodymowy garnek, Chiny Magnes Magnes dostawców.

Napisz opinię

2szt 120 kg pociągnąć mocowania D60mm potężny magnes neodymowy z pierścieniem wędkarstwo sprzęt wędkarski, deap morze sprzęt ratowniczy

2szt 120 kg pociągnąć mocowania D60mm potężny magnes neodymowy z pierścieniem wędkarstwo sprzęt wędkarski, deap morze sprzęt ratowniczy

Napisz opinię

Pokrewne produkty