Nowy produkt

Darmowa wysyłka 2szt mały manometr Y50 osiowe manometr gwint 1/4", zakres pomiaru 1мпа

999 Przedmioty

29.97zł

-8%

32.92zł

Dodaj do listy życzeń

JEŚLI NIE MA SPECJALNYCH WYMAGAŃ, DOMYŚLNIE WŁOSÓW CHINY POST POWIETRZA / Z CENTRUM HANDLOWEGO. JEŚLI POTRZEBUJESZ INNY BIZNES-KURIER, PROSZĘ ODNIEŚĆ SIĘ DO SKLEPU. CZAS PRZEJŚCIA OBSŁUGI PRZEZ CARRER I WYKLUCZA WEEKENDY I ŚWIĘTA. CZAS TRANZYTU MOŻE SIĘ RÓŻNIĆ, SZCZEGÓLNIE W OKRESIE WAKACYJNYM.JEŚLI NIE OTRZYMAŁEŚ PRZESYŁKI W CIĄGU 45 DNI OD WYSYŁAMY TO SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. BĘDZIEMY ŚLEDZIĆ PRZESYŁKĘ I BĘDZIEMY DOSTAWAĆ Z POWROTEM DO CIEBIE JAK NAJSZYBCIEJ Z ODPOWIEDZIĄ. NASZYM CELEM JEST ZADOWOLENIE KLIENTA!

100% GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY W POZYCJI HEJ. PROSZĘ, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI WITHIH 24 GODZIN PO OTRZYMAŁEŚ PRZESYŁKĘ, ZWROT ZNACZYŁ FIRMA P&P BĘDZIE UDZIELONA W PRZYPADKU, ŻE PUNKT (- Y) W ICH ORYGINALNYM STANIE.

ZADOWOLENIE KLIENTA JEST DLA NAS BARDZO WAŻNE, JEŚLI JESTEŚ ZADOWOLONY Z NASZYCH PRODUKTÓW, PROSIMY, NIE FAŁSZERZ, POZOSTAW NA 5 GWIAZDEK SPRZĘŻENIA ZWROTNEGO DLA DRDER. JEŚLI NIE SAISFIED, PROSZĘ, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ZANIM OPUŚCIĆ ŻADNEJ NEGATYWNEJ OPINII ,ROZUMIEMY CONCEMS I POCZUCIE, ŻE MOŻESZ MIEĆ , MY POSTARAMY SIĘ JAK NAJLEPIEJ DO ROZWIĄZANIA PROBLEMÓW, PLIASE, DAJ NAM SZANSĘ, DZIĘKUJĘ!

DROGI PRZYJACIELU,JESTEŚMY ZAZWYCZAJ OBNIŻYĆ CENĘ NA KONTO AVOED PODATKÓW, ZWYKLE, USA NIE JEST PROBLEMEM, ALE DLA NIEKTÓRYCH KRAJÓW, TO JEST TROCHĘ TRUDNE, TAKICH JAK KANADA, JEŻELI PODATEK SĄ POBIERANE PRZEZ RZĄDY, KLIENT MUSI PONIEŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA PODATEK ,DZIĘKUJĘ!

  • Model Number: Y50
  • Type: Source Treatment Unit
  • Color: Mpa, psi
  • Package Size: 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)
  • Package Weight: 0.45kg (0.99lb.)
  • Unit Type: lot (2 pieces/lot)

Tagi: gauge plastic, gauge glass, gauge fuel, Cheap gauge plastic, High Quality gauge glass, China gauge fuel Suppliers.

Napisz opinię

Darmowa wysyłka 2szt mały manometr Y50 osiowe manometr gwint 1/4

Darmowa wysyłka 2szt mały manometr Y50 osiowe manometr gwint 1/4", zakres pomiaru 1мпа

Napisz opinię

Pokrewne produkty