Nowy produkt

Intex brodzik dmuchany poduszki na kempingu, na zewnątrz, w podróży 68678

999 Przedmioty

28.36zł

-4%

29.85zł

Dodaj do listy życzeń

Intex brodzik dmuchany poduszki na kempingu, na zewnątrz, w podróży 68678

Produkty Powiązane

Opakowania & Dostawy

Pole pochodzenia Intex, Międzynarodowy standardowy pakiet dostawy.

Obsługa, jak zwykle, większość naszych produktów na magazynie, zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu w ciągu 3-9 dni roboczych po dokonaniu płatności testowane na Kapileshwardham.org. W przypadku jakichkolwiek produktów są chwilowo brak na magazynie, skontaktujemy się z tobą jak najszybciej, aby zapytać rozszerzenie lub zmiana innych elementów lub wszelkie twoje zdanie. Nasze ceny wysyłki obejmują koszt wysyłki, przetwarzania, pakowania i związanych z siłą roboczą, ale nie obejmuje podatku na import za darmo. Niektóre metody dostawy tylko utrzymać statek na kupującego lokalny najbliższego dobrać przekrój. Chiny lotniczą/fazy: czas dostawy dość mocno różni się w różnych dziedzinach, nawet w jednym miejscu. Szczególnie w sezonie, w niektórych obszarach będzie potrzeba więcej niż 2 miesiące, 3 miesiące, aby dostarczyć paczkę. Proszę zrozumieć, to Chiny post realnie możliwa sytuacja. Chiny zwykłej plus/ Finlandia gospodarki: to jest tylko zbieranie i dostarczanie informacji w internecie, śledzenie w drodze. СПСР/ ИМЛ: w niektórych obszarach potrzeb klienta odebrać przesyłkę w punkcie СПСР. Rosja już ponad 900 podnosząc dziale dla klienta łatwo odebrać przesyłkę w 260 miastach. Jeśli nie otrzymałeś długi czas przesyłki od płatności, prosimy o kontakt z nami. Nasz dział obsługi klienta będzie bardzo szybko rozwiąże twój problem.

Zwrot i wymiana zasad: jeżeli produkty zostały zidentyfikowane jako uszkodzone lub pracować, kiedy otrzymałeś, skontaktuj się z nami w ciągu 7 dni po otrzymaniu aby uzyskać naszych zwrotu towaru (RMA, return material authorization). Wymienimy go lub powrót do czasu po zatwierdzeniu w drodze negocjacji. Proszę, daj nam znać, kiedy przygotowujesz się wysłać zwrot, zapewniamy szczegółową instrukcję adres dostawy. Proszę, raz sprawdzać towar przy odbiorze. Po każdym uszkodzenia został znaleziony, proszę, poproś raport szkody od firmy spedycyjnej. Potrzebujemy dokument, aby dostawa zwroty firmy.

Ja мпорт podatek, proszę, powiedz, podatek importowy nie dla każdej fazy i jest bardzo różny w różnych krajach, ale można. Płatności za zamówienia obejmuje produkty, podatek na eksport, cena dostawy. ale nie podatek na import. jak tylko to się dzieje, ona należy do importera obowiązek.

Sprzedaż hurtowa jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ciebie w Hurtowa sprzedaż, zamówienie mieszania, dropshipping, itp. Na długi okres. i zaoferować najlepszą cenę. Możemy zrobić głównie OEM całą procedurę sprzedaży, prosimy o kontakt z nami, aby poznać szczegóły.

Skontaktuj się z nami zapraszamy do kontaktu z nami, Aby coś, mamy ludzi, aby służyć ci na każde pytanie. Chiński biznes godzin i GMT+8 9:00 – 18:30, od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę, proces będzie się wolniej niż zwykle. Proszę, proszę, skontaktuj się z nami po pierwsze zanim wszelkich sportowych lub negatywne/neutralne opinie. Tam może być pewne opóźnienie z powodu różnicy strefy czasowej świata. Jeśli nasza odpowiedź nie pojawi się w ciągu 48 godzin, proszę sprawdzić spam i daj nam znać.

 • By Inflating Mode: External Inflator Pump
 • Dimension (frog): 28x 30x 8cm
 • Model Number: 68678
 • Color: cat, frog
 • Outdoor Activity: Camp
 • Dimension (cat): 30x 28x 8cm
 • Name: Intex
 • Material: PVC,Suede
 • Dampproof Mat Type: Mattress
 • Package Weight: 0.5kg (1.10lb.)
 • Package Size: 15cm x 15cm x 5cm (5.91in x 5.91in x 1.97in)
 • Unit Type: piece

Tagi: inflatable pillow travel, pillow duck, pillow candy, Cheap inflatable pillow travel, High Quality pillow duck, China pillow candy Suppliers.

Napisz opinię

Intex brodzik dmuchany poduszki na kempingu, na zewnątrz, w podróży 68678

Intex brodzik dmuchany poduszki na kempingu, na zewnątrz, w podróży 68678

Napisz opinię

Pokrewne produkty