Nowy produkt

Modele symulacji kobiecej formy stopa gumowa stopa żywych modeli

999 Przedmioty

871.90zł

-15%

1 025.77zł

Dodaj do listy życzeń

Aktualizacja produktu

1.prawdziwy kolor skóry,czerwone podeszwy stóp,niejednoznaczne wiednia.....

2.tak samo, jak prawdziwa skóra...

3.w buteaful i twarde paznokcie

4.Różne twardość silikonu mieszane,tworzyć różne odczucia w różnych.....

b do tego, jak mycie,tylko smarujemy zasypka jednej nogi,

następnie umyć pod wodą-z góry...może być bardzo czyste...

po suchej,proszę, ponownie smarujemy proszku dla niemowląt,

Szanowni państwo,proszę spojrzeć uważnie przed zakupem:

1.tryb symulacji nogi, aby żyć jako prototyp,na podstawie modelu technologia budowy formy.Jak długo, jak produkty z formy,mechaniczna zdjąć proces nieuchronnie pozostawia żałosne drobne wady(np. toe szew poszczególnych części wystarczy lekko włosy jak słoma,wspólna przemysł),ale będziemy się starali, aby zapewnić dobrą jakość transmisji 100% idealny kupić do domu proszę uważać;

2.nogi modułu są fizyczną rzeczywistością,ale fotografowania światło i komputer wyświetlania pikseli mają różne problemy,kolor w sztukach plastycznych może tam będą błędy,proszę dominować w naturze.

3.o zapachu:każdy materiał będzie mieć zapachu,papierowy smak,smak wody,absolutnie bez smaku sposób nie jest zbyt realistyczne,zwłaszcza po prostu zakład musi mieć smak,otrzymany towar musi pierwszym praniu,rozrzucone podstawowego smaku może być usunięty.

O nas: jesteśmy "MeiNi gong" jest multi rok sprzedaży w Chinach był zawodowym seks dostawca towarów; w rozwoju globalnego, kładziemy nacisk na wysoką jakość i usługi dla konsumentów na całym świecie z wysokiej jakości produktów.

Temat celnych i taryfowych pytań:

1. Ułatwienia celne i niskich taryf importowych na towary, ogłosimy niską wartość, lub można pozostawić kwotę, którą chcesz ogłosić.

2. Z naszego doświadczenia wynika, seks-zabawki są zakazane w niektórych krajach, szczególnie w krajach islamskich, proszę, przed dokonaniem płatności, upewnij się, że można wygląd. Dla klient odmawia zatrzymany w odprawie celnej i zrobił spór, nie możemy zaakceptować.

3. Ceny towarów nie będą uwzględniane w ostatecznych tempa.

Opinie Abaout:

Kupujesz towar, w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wad, takich jak złamane lub uszkodzone, skontaktuj się z nami, a nie zostawić złych opinii lub zrobić swój spór, dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać je z naszych produktów i usług, aby spełnić twoje zadowolenie. Zostaniesz poproszony, aby wrócić do nas, aby otrzymać zwrot pieniędzy lub wymiana lub po prostu wyślij nam zdjęcia, wymaga starannego badania, nie ma potrzeby, aby wysłać go z powrotem, więc pierwszy kontakt.

Miejsce pochodzenia: Chiny

Waga: 2.5 kg

Rozmiar: (m długości 19,5 cm, nogi wide6.5 cm, wysoka 18cm) para

Opis: na Żywo formy, tekstura skóry ludzkiej, symulacja

Stosowanie: 1 strzały: buty, skarpetki, biżuterii i innych towarów, aby zrobić zdjęcie

2 akupunktura, masaże i inne szkolenia, malarstwo, rysunek, akwarela, malarstwo olejne, szkolenia

3 osobiste hobby, kolekcje, dekoracyjnych i grać

Trzy wersje główną różnicą jest różnica między różnych stawów, inne, w tym rodzaju materiału, na poziomie procesu są takie same

Wersja podstawowa: stawy mogą być aktywne, nie mogą być naprawione, nogi сраму nie kości, czuć się bardziej miękkie

Wersja rozszerzona: stawy mogą być aktywne, zbudowany w kostce stawu, mogą być zablokowane kątem (skarpety z podstawowej wersji)

Wydanie deluxe: połączenie może być aktywne, wbudowana skokowego i stawów palców można ustalić kąt (odnoszą się do wielofunkcyjnego modelu)

Pro, proszę, uważnie przed zakupem o:

Model symulacyjny model stopy nogi, aby żyć jako prototyp, na podstawie modelu technologia budowy formy. Podczas gdy formowane wyroby, ręcznie rozszalowaniu proces nieuchronnie pozostawia żałosne drobne wady (np. toe szew poszczególnych części wystarczy trochę włosy jak słoma, wspólna przemysł), ale będziemy dążyć do tego, co xiabuyanyu jakość dostawy, 100% idealny kupić do domu proszę uważać o;

Moduł stopy II-jest to fizyczna rzeczywistość, ale fotografowania światło i komputer wyświetlania pikseli mają różne problemy, kolor w sztukach plastycznych może tam będą błędy, proszę dominować w naturze;

Gwóźdź w drodze czasami za kolizji pokonać indywidualnych redukcja, do czynienia z taką sytuacją, aby kupić swój własny 502 klej może rozwiązać, to nie odnosi się do spektralnej, proszę, rodzice muszą wiedzieć;

Buty przechwytywanie rodziców, czy mogę mieć uwagę, proszę, bo istnieją różnice we właściwościach materiału i mięśni człowieka, buty powinny być miejscem, niż noga moduł dwóch metrów, bo buty nie pasuje, nie ponosi odpowiedzialności za skutki, jak do centrum handlowego, aby kupić buty, z nogami, aby przymierzyć buty, nie kupuj znowu próbuje na nogi buty, jako prawdę.

Piąty smak: każdy materiał będzie doświadczenie, papierowy smak, smak wody, absolutnie bez smaku sposób nie jest zbyt realistyczne, zwłaszcza po prostu zakład musi mieć smak), otrzymał towar, trzeba najpierw umyć, rozproszone podstawowego smaku może być usunięte;

Po szóste, nie rozumiem, proszę skonsultować się przed podjęciem Wangwang, subiektywnie przypuszczać, różnice nie jako powód do zwrotu lub wymiany, aby nie poszczególne oczekiwaniu na efekt strzałkę w sklep * prawie * O, bo u każdego człowieka subiektywne oczekiwania są różne, każdy produkt będzie miał swoje ograniczenia, rodzice, proszę, zrozumieć i współczuć i uczyć ludzi podniosła się ręka pozostawia długotrwały zapach!

  • Numer Modelu: YT34
  • Typ Elementu : Sex Lalki
  • Rozmiar: 19.5*6.5*18CM
  • Nazwa Firmy : meinigong
  • Materiał: Silikon
  • Waga Opakowania : 1.5kg (3.31lb.)
  • Rozmiar Opakowania : 23cm x 8cm x 18cm (9.06in x 3.15in x 7.09in)
  • Typ Bloku : Para

Tagi: model nogi, model nogi, kobiece nogi, Tanie modele nogi, Wysokiej jakości nogi modelki, Chiny kobiet dostawcy nogą.

Napisz opinię

Modele symulacji kobiecej formy stopa gumowa stopa żywych modeli

Modele symulacji kobiecej formy stopa gumowa stopa żywych modeli

Napisz opinię

Pokrewne produkty