Nowy produkt

Darmowa wysyłka LTN121AT07 l02 na maszynie l01 od LP121WX3 TLC1 B121EW09 V. 3 N121IB-L05 30 kontaktów 12.1 LED na panelu LCD

999 Przedmioty

179.89zł

Dodaj do listy życzeń

Uwaga: proszę zapisać swój komputer marka,model i potrzebujesz LCD-modele do płatności ,możemy sprawdzić produkty, trzeba , to wyślemy do ciebie! Dziękujemy za wybór naszych produktów. Kupujący zwracają uwagę:

1.

Odbioru towaru w tym samym czasie jeszcze raz przypomnieć otworzyć przed ekspresowe forma przesyłki, wygląd, ilość paragonów na podpis. Na przykład: czy modyfikacja nie wpływa na użytkowanie, w szczególności ciekłego kryształu bez uszkodzeń, czy wraz ze wzrostem liczby zamówień i faktur odpowiada rzeczywistości. Jeśli pojawiają się pytania, jak i wszystkie z nadawcą natychmiast sprawdzić sytuację i zgłosić kurierowi lub odrzucać części problemu.

2.

Czy znak dla towarów, w tym samym czasie i domyślnie pozycje służby bezpieczeństwa. Ekspresowe lewej ładunków występuje z powodu pojawienia się jakichkolwiek deformacji, wygląd, obrażenia, ilość rozbieżności i dlatego nie będę odpowiadać

3.

Po otrzymaniu towaru, proszę, nie zapomnij w odpowiednim czasie zakończyć test potwierdził

4.

Kiedy otrzymasz towar, zwłaszcza w dzień кинопроб. (Niektóre ekrany nie nasza odpowiedzialność przed ekranem sprzedawcy po prostu wycisnąć pojawią się siniaki. Nie należy instalować statyczny worki brudu, kurzu będzie wprowadzić czarnych punktów z podświetleniem. Dlatego oprócz ekranie pojawia się jasne linie, czarny i biały, innego nie są objęte gwarancją w zakresie Huaping)

5. Zamawiający bezwarunkowe zwrot będą mi naliczane 20% płatności w ramach rekompensaty (własne powody klienta do zwrotu i bez problemów jakości) wysyłka:

Podczas składania zamówienia Prosimy wybrać metodę wysyłki i zapłać za zamówienie w tym wynagrodzenie wysyłki. Wyślemy punktów w ciągu 3 dni jak tylko płatność zostanie zakończony.(W szczególnych okolicznościach, będziemy niezwłocznie informować o czasie dostawy)

Nie uarantee termin dostawy na wszystkich międzynarodowych пересылках należnych różnicy w czystości czasach celnych w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt sprawdzony. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, opłaty i podatki na import w yourcountry. Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane na czas dostawy. Nie zwracamy kosztów wysyłki do odmowy dostaw.

Koszt dostawy nie obejmuje podatki na import, a kupujący ponosi odpowiedzialność za należności celnych.

Zwraca:

Robimy nasze najlepsze aby służyć naszym klientom najlepsze jest to, że możemy.

Oddajemy was w przypadku zwrotu przedmiotu w ciągu 15 dni swojego uzyskać części do dowolnej przyczyny. Jednak, kupujący powinien upewnić się, że punktów wrócił znajdują się w ich wstępne warunki. Gdyby towary zostały uszkodzone lub utracone, gdy wracają, kupujący ponosi odpowiedzialność za takie szkody lub straty, i nie będziemy dawać klientowi pełny zwrot pieniędzy . Kupujący powinien spróbować złożyć pozew z logistycznego firmy, aby pokryć koszty szkody lub straty.

Kupujący ponosi odpowiedzialności za wysyłki opłaty, aby odzyskać przedmioty.

Po konserwacji:

1.

Obiecujemy gwarancji 90 dni dla tego towaru i koszt wysyłki zwrotu muszą być dostarczone przez kupującego.

2.

Takie jak antropogeniczne czynniki, klęski żywiołowe spowodowały szkody w naszej gwarancji. Na przykład: ustawiono nieprawidłowy Nick, rurki dotykać źle, karmić itp... sklepu sprzedaży towarów umieszczone gwarancji kruche tagi, na przykład tagi gwarancji w okresie gwarancyjnym, należy otworzyć. Odłącz lub strata jest uważane za zrzeczenie się gwarancji i nie ponosimy żadnej odpowiedzialności. Uwaga!

Opinie:

Twoje zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne . Umowa najmu p zostaw pozytywną opinię i 5 gwiazdek jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług .Dziękuję bardzo! zrobimy nasze najlepsze aby cię zadowolić

Jeśli masz jakieś problemy z naszymi towarów lub usług s , proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię . Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu lepszą obsługę klientów .

 • Model Number: LTN121AT07 L02 L01 LP121WX3 TLC1 B121EW09 V.3 N121IB-L05
 • Compatible Brand: Universal Screen
 • Application: Laptop
 • Screen Type: TFT Active Glossy matte
 • Notice: Please write down your laptop brand model and your LCD screen model.
 • Resolution: 1280*800
 • Screen Size: 12.1inch
 • Interface: 30pins
 • quality: 100%test well
 • Brand Name: CSZOJ
 • Package Size: 22cm x 16cm x 6cm (8.66in x 6.30in x 2.36in)
 • Package Weight: 1.0kg (2.20lb.)
 • Unit Type: piece

Tagi: lp121wx3 tlc1, led lcd panel, led lcd screen, Cheap lp121wx3 tlc1, High Quality led lcd panel, China led lcd screen Suppliers.

Napisz opinię

Darmowa wysyłka LTN121AT07 l02 na maszynie l01 od LP121WX3 TLC1 B121EW09 V. 3 N121IB-L05 30 kontaktów 12.1 LED na panelu LCD

Darmowa wysyłka LTN121AT07 l02 na maszynie l01 od LP121WX3 TLC1 B121EW09 V. 3 N121IB-L05 30 kontaktów 12.1 LED na panelu LCD

Napisz opinię

Pokrewne produkty