Nowy produkt

Lustro płaskie feng shui Bagua z Tygrysów rozmiar:5-calowy J2321

999 Przedmioty

41.91zł

Dodaj do listy życzeń

Płaskie lusterko Bagua materiał :drewniane

Rozmiar: 5"/12.7 cm, Waga: 164 g

To shui Bagua z płaskim lustrem, które ma podstawowe cechy dobrego shui Bagua ośmiokątny kształt, z bardzo mocnym ośmiu trygramów w górnej części i potężnym trygram kun na dole. Jest on używany do ochrony, regulacji i równowagi Qi. Jest to produkt ręcznie, małe wady w porządku.

Lustro Bagua-to tradycyjne Feng Shui leczyć szeroko stosowany do ochrony od najbardziej złośliwy typ energii - morderstwo energii lub kula Chi, wytworzonej z trujących strzał skierowany w domu, sklepie lub budynek. Zatrute strzały mogą przejawiać się w wielu formach: obrazić polaków, słupy, drzewa, duży dom, krawędzi budynku, drogę i udał się do ciebie, T-przejścia, schody i inne nakłada struktury, infrastruktury i krajobrazu w przedniej części domu lub miejsca pracy głównych drzwi, " Qi " punkt wejścia. W najlepszym przypadku, to jest morderstwo chi może prowadzić do stałej argumenty, depresji i drobnych niepowodzeń, a w najgorszym przynosi poważne choroby, nieszczęścia, wypadki, a nawet śmierć w rodzinie, jeśli w odpowiednim czasie nie będą rozpatrywane. Baguas może również odstraszania złych duchów i ludzi o złych intencjach w stosunku do ciebie.

Powiesić ją nad drzwiami, przed trującą strzałę, wskazując na ciebie. Jeśli masz weranda, można umieścić go na ganku. Pamiętaj, że Baguas mogą być umieszczone na zewnątrz. Ona nigdy nie powinna wisieć w pomieszczeniu, czy to będzie zrobić wielkie szkody.

  • Materiał: drewniane
  • Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny (Kontynent)
  • Temat: Maskotka
  • Styl: Feng Shui
  • Rozmiar Opakowania : 12cm x 1cm x 1cm (4.72in x 0.39in x 0.39in)
  • Typ Bloku : kawałek
  • Waga Opakowania : 0.164kg (0.36lb.)

Tagi: Lustro, lustro, lustro 5, Tanie lustra, Wysokiej jakości lustro, Chiny lustro 5 dostawców.

Napisz opinię

Lustro płaskie feng shui Bagua z Tygrysów rozmiar:5-calowy J2321

Lustro płaskie feng shui Bagua z Tygrysów rozmiar:5-calowy J2321

Napisz opinię

Pokrewne produkty