Nowy produkt

1.57 indeks asferyczne soczewki fotochromowe spójną wizję soczewki просветляющие powłoki / przepisane im soczewki / przejście soczewki/brązowy, szary

999 Przedmioty

76.55zł

Dodaj do listy życzeń

1. 1.57 środku-indeks asferyczne soczewki fotochromowe spójną wizję soczewki

2. Kolor może być szary lub brązowy

3. Zakres mocy i cenie

0.00 ~ -8.00/0 ~ -2.00

0.00 ~ +6.00/0 ~ -2.00

Specjalne dioptrii prosimy o kontakt z nasza wyśmienita klientów.

4. Ciemnieją pod wpływem światła słonecznego

Możemy zebrać pełna okulary, może umieścić sferyczne i asferyczne.(Uwaga: możemy sprzedać optyczne ramki i soczewki razem. Proszę, skontaktuj się z nami, jeśli tylko chcesz kupić soczewki optyczne)

Proszę wybrać bezpłatną wysyłkę, Jeśli zainstalować obiektyw z nami.

Gdy kupisz go z optyczną klatki należy zwrócić uwagę, jest to jeden widzenie na bliskie lub dalekie widzenie.

Cennik obiektywu

proszę, kliknij każdy z parametrów na każdym linkiem.

Jak czytać twój przepis:

Na typowy przepis, zobaczysz dwa zestawy wierszy. Większość czasu-część górna dla twojej OA lub prawym okiem, podczas gdy dolna część SYSTEMU operacyjnego lub lewe oko.

Do zdalnego korekty, tam zawsze musi być wartością, w zakresie i przez większość czasu jest on ujemny. Jego skrót 'dv', która opowiada się za wzrok w dal.

Do czytania-tylko poprawka, tam zawsze musi być ustawiona w zakresie i w większości przypadków jest on pozytywny. Jeśli ma wartość w pobliżu (n. W. N. W. O.), a następnie wprowadź energii w dolnej połówce formy i zostawić dodać moc pustego lub ("0.00").

Do korekcji astygmatyzmu, należy pamiętać, że cylinder (cyl) i osi zawsze działają razem. Przy każdym znaczeniu cylinder zawsze musi być wartość dla osi. Niektórzy lekarze używają pozytywną (+) cylinder i niektóre wykorzystuje ujemny (-), jest duża różnica między dwoma dlatego proszę zwrócić szczególną uwagę na objawy pozytywne i negatywne. Jeśli nie masz astygmatyzm, lekarze mogą po prostu zostawić to pole puste lub po prostu СПХ lub DS, co oznacza, że zakres lub zakres dioptrii. Przednia oś musi być od 1-180 stopni, jeśli widzisz wartość '5' w osi, to tak samo, jak i '005' lub '5 stopni. Zawsze musi być liczbą całkowitą i nie powinna być punkt dziesiętny na osi.

Dla dwuogniskowe i progresywne soczewki, proszę sprawdzić się z lekarzem-okulistą, czy dodatek do бифокальных lub progresywne. Większość czasu, w porównaniu z бифокальными dodatku, oprócz stopniowego powyżej 0,25, więc proszę sprawdzić. Wskazówki, aby wiedzieć, czy twój przepis na Progressive-to kolego notatka napisana na recepcie; tylko jedno dodam oznacza dodatek dla lewego i prawego oka są takie same. Należy pamiętać, że przetwarzamy nie mniej niż +1,00 do +3.00 o zawieszeniu uprawnień.

Lekarz-okulista czasami zostawiam przecinku W zakresie, cylindrze i dodatku. Na przykład, -25 lub +175, to rozumieją -0.25 i +1.75.

Bardzo ważne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na plus i minus, tak jak to mocno wpływa na obiektyw. Jeśli jest coś na receptę nie są znane, należy skontaktować się z działem pomocy technicznej i będziemy szczęśliwi, aby pomóc.

Jaka jest twoja rozstaw źrenic(PD) i jak je zdobyć:

PD, lub odległość między oczami, odległość od centrum źrenicy (czarna plama na oku) jednego oka do drugiego. Jest to pomiar precyzuje pozycjonowanie soczewki w kadrze, który wybrałeś. To może być wykonane w ciągu kilku minut twoje okulisty lub lekarza, i dlatego zalecamy, aby skontaktować się za to gdy masz wzrok sprawdzili. Ponadto, możesz poprosić kogoś, aby zmierzyć go dla ciebie, ale radzę im być mniej więcej na wyciągnięcie ręki od ciebie. Można również zmierzyć samodzielnie, stojąc przed lustrem. Do soczewek optycznych, możesz wybrać, aby użyć średnia wartość OP 63mm, ale dla бифокальных lub progresywnych soczewek, nadal zaleca się, aby uzyskać te informacje od okulisty. Fyi, większość dorosłych PD między 55-65mm. Czasami lekarze dają dwa różne wartości DR., poniżej przedstawiono kilka scenariuszy:

a. Wartości te powyżej, jak 65/60, pierwszy DR.-to, jak zwykle, na odległość PD, a drugi-do odczytu PD

b. Wartości poniżej 33.5/31.5, pierwszy DR., zwykle dla prawego oka, a drugi dla lewego oka.

C. Wartości są takie same, jak 30.5/30.5; można dodać te dwie wartości razem, jak mamy tylko jedno pole do PRZODU. My tylko dzielimy go na naszej stronie.

 • Materiał Soczewki: SG-39
 • Powłoka: BMX
 • Okulary Akcesoria: Soczewki
 • Typ Elementu : Okulary Akcesoria
 • Nazwa Firmy : YASHILU
 • Indeks: 1.57
 • Podłoga: Mężczyźni
 • Numer Modelu: 9-5
 • Typ Bloku : Para
 • Rozmiar Opakowania : 15cm x 9cm x 12cm (5.91in x 3.54in x 4.72in)
 • Waga Opakowania : 0.1kg (0.22lb.)

Tagi: pojedynczy obiektyw widzenia, Soczewki Na Receptę, obiektyw przejścia, Tanie pojedynczy obiektyw widzenia, Wysokiej jakości obiektyw przepis, Przejścia Chin dostawcy obiektyw.

Napisz opinię

1.57 indeks asferyczne soczewki fotochromowe spójną wizję soczewki просветляющие powłoki / przepisane im soczewki / przejście soczewki/brązowy, szary

1.57 indeks asferyczne soczewki fotochromowe spójną wizję soczewki просветляющие powłoki / przepisane im soczewki / przejście soczewki/brązowy, szary

Napisz opinię

Pokrewne produkty