Nowy produkt

Kotła-T1 rękę nakłucia żyły model uczenia się

999 Przedmioty

371.27zł

Dodaj do listy życzeń

Opis Produktu

Kotła-T1 prawą rękę nakłucie zastrzyki szkolenie model

1 Nazwa Towaru

prawą rękę nakłucie model szkolenia wtrysku model produktu Kotła 2-T1 3 produktu atrybut rękę nakłucie zastrzyki szkolenie model 4 Materiał wykonania PCV 5 funkcje

Kotła-T1 rękę nakłucie model przygotowania bix-T1 wstrzykiwań rękę nakłucie zastrzyki cechy: 1.Symulacja wtrysku, transfuzji krwi, hemospasia dźwigni 2. Jest oczywiste uczucie, gdy penstrates igły w żyły. 3.Флешбек krwi wskazuje na prawidłowe połączenie. 4.Żył i skóra może być wielokrotnie acupunctured, i działania te nie powodują nieszczelności. 6 Wielkość opakowania 1/pudełko 67*16*12cm 1.2 kg 7 marka Chinon 8 producent

Szanghaj Chinon Sprzęt Medyczny Produkcji Co.,Co., LTD. 9 certyfikat ISO9001/ISO4001 10 produkty powiązane zaleca się

Pakować & Wysyłać

Pakuje Nowa:

1PC/skrzynia 67*16*12cm 1,2 kg ;

Pudełko lub wszystkie jak twój wymaga

Szczegóły Dostawy:

7 lub 10 dni od momentu potwierdzenia zamówienia

1. W sumie, produkt w opakowaniu kartonowym;

2. Niektórych produktów aluminiowa opakowanie okazję ;

3. Według państwa wymagań do pakowania;

4. Wielkość opakowania: 1/karton 67*16*12cm 1,2 kg ;

5. Przecież w trakcie pakowania, zabezpieczania towarów, bierzemy na wielowarstwowej do pakowania, opakowanie błąd losowy, rzeczywisty rozmiar opakowania będą podlegać rzeczywistej;

6. Każdy błąd zakresu produktów: długo unosi się w górę i w dół o 1-2 cm; szeroki, unosi się w górę i w dół o 1-2 cm; wysoki, unosi się w górę i w dół o 1-2 cm, waga może wzrosnąć, 0.5-1 kg.

Opakowanie bix-H10 starszy odleżyn odleżyn pielęgnacja odleżyn model

Kotła-H10 starszy odleżyn odleżyn pielęgnacja odleżyn model

Wysyłka

Kotła-H10 starszy odleżyn odleżyn pielęgnacja odleżyn model

Informacje O Firmie

Szanghaj Chinon Sprzęt Medyczny Produkcji Co.,Ltd ,założona w 1993 roku,jest producentem specjalizuje się w produkcji modeli edukacji zdrowotnej. Po latach starań, mamy oryginalną produkcję, badania naukowe i sprzedaży jako jedna z systemie struktury firmy. Nasza marka "Chinon" stała się jednym z bardziej znanych marek w tej dziedzinie, nasze produkty są sprzedawane w ponad 30 prowincji w Chinach .Teraz mamy kilku przedstawicieli handlowych i nasze produkty zyskały dobrą reputację od naszych klientów z ponad 50 krajów świata.

Certyfikacja

Kotła-H10 starszy odleżyn odleżyn pielęgnacja odleżyn model

Firma Kotła-H10 starszy odleżyn odleżyn pielęgnacja odleżyn model

Teraz nasza firma ma więcej niż 100 pracowników,nasza zdolność produkcyjna osiągnęła 50000 kompletów rocznie. Aby być wiarygodnym dostawcą, cały asortyment naszych produktów są produkowane zgodnie z ISO9001 i certyfikat ISO9004. jesteśmy członkiem Szanghaju narzędzie edukacyjne&stowarzyszenia sprzętu i Shanghai medyczny narzędzie stowarzyszenia (Smitha) . A my w Ministerstwie spraw projektów pomocowych handlu miejsca zakupów firmy. stosujemy się do zwiększenia konkurencyjna siła kultury korporacyjnej. Upierający się na zasadzie "linii będzie daleko od ciebie nieskończone pragnienie", będziemy trzymać dalej w R&D, produkcji i sprzedaży i zapewnić naszych klientów z głównymi produktami i usługa.

O hura asortyment produktów obejmuje umiejętności udzielania pomocy doraźnej model nauczania, model uczenia się umiejętności pielęgniarstwa, kliniczny model szkolenia, pediatrii i położnictwa i ginekologii model, tradycyjna medycyna chińska(TMC) model i model uczenia się rozcinanie, wyniósł tys. towarów.

Stając się liderem w branży medyczny model-to nasz cel; poprawa jakości wszystkich medycznych, ratowniczych rzeczy jest naszym celem,zapewnienie pełnego szkolenia, modelowania produktów dla klientów naszego serwisu.Patrzejemy naprzód tworzyć udany związek sprawy z wszystkimi klientami dookoła świata w najbliższym czasie.

Nasze Usługi

1. Fabryka sprzedaż Bezpośrednia.

2. Wysoka jakość i niska cena.

3. Odpowiedź w ciągu 24 godzin.

4. Obsługa klienta.

 • Używać: Szkoła.Szpital
 • Numer Modelu: KOTŁA-T1
 • Rozmiar: rozmiar życiu
 • kolor: rozmiar skóry
 • Typ: model uczenia się wstrzykiwań
 • Certyfikat : CERTYFIKACJA
 • Materiał: PVC
 • Temat: Nauki Medyczne
 • Waga Opakowania : 6.0kg (13.23lb.)
 • Typ Bloku : Zestaw
 • Rozmiar Opakowania : 75cm x 25cm x 30cm (29.53in x 9.84in x 11.81in)

Tagi: modelowanie ręce, Szkolenia, Tanie symulacja ręki, Wysoka jakość szkolenia.

Napisz opinię

Kotła-T1 rękę nakłucia żyły model uczenia się

Kotła-T1 rękę nakłucia żyły model uczenia się

Napisz opinię

Pokrewne produkty