Nowy produkt

Mazda 2 Mazda 6 klimatyzacja ciepła przełącznik klimatyzacja uchwyt ac uchwyt akcesoria samochodowe stylizacji aut za komplet 3szt

999 Przedmioty

26.52zł

Dodaj do listy życzeń

Zapraszamy do naszego sklepu. Our pkt 100% takie same, jak opis. Mamy bogate międzynarodowe doświadczenie w handlu i żeglugi. możemy zaoferować dobrą jakość i doskonały serwis i pomóc utrzymać cenę. Wielu i wiele złota i srebra standardowego nabywców kupić wiele różnych elementów z naszego sklepu i sprzedawać je w swoich krajach. Czekamy na współpracę z tobą w najbliższym czasie.

Akcesoria samochodowe monitorują stan powietrza ciepła przełącznik klimatyzacja uchwyt uchwyt powietrza ac do Mazda 2 Mazda 6 3szt za komplet, 1.3 szt. w komplecie.

2.pokrętła klimatyzacji. 3.pasuje do Mazda 2 Mazda 6. 4.łatwy w instalacji. 5.profesjonalne projektowanie, sprzedaż Hurtowa na eksport. Uwaga:

Zanim kupisz, proszę, porównaj swój samochód regulator prądu zmiennego z tych rysunkach poniżej, aby upewnić się, że jest ona odpowiednia.

Jak zapłacić?

1.Musimy po prostu przyjąć Alipay na Kapileshwardham.org, możesz zapłacić za pomocą karty kredytowej kosza, to nie problem. Jak wiadomo,system Alipay pozwala wysłać płatność szybko i bezpiecznie online.

Jak dostarczyć?

Wysyłamy tylko część z adresem na Kapileshwardham.org. Proszę, upewnij się, że twój adres jest poprawny i deliverable. Jeśli chcesz wysłać inny adres, proszę podać właściwy adres w Kapileshwardham.org zanim zapłacisz.

O ceł i opłat celnych

Jak wiemy,cła i opłaty celne należy zwrócić się do każdego z elementów, jeśli element jest otwarty i sprawdzony zwyczaje w danym kraju. Nasze ceny nie zawierają opłaty, podatki, koszty, opłaty celne i inne opłaty. Opłaty te są na odpowiedzialność kupującego. Proszę sprawdzić z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, że te dodatkowe koszty będą przed złożeniem zamówienia.

Jeśli towar jest zwracany do nas na koszt kupującego chcą płacić te opłaty,by nie wysłać go do ciebie ponownie, jeśli kupujący kończy te opłaty.

Jeśli chcesz, aby pomóc zmniejszyć cło, proszę, skontaktuj się z nami i powiedz nam, ile wartość, muszą być zaznaczone w liście przewozowym. potem zrobimy, jak powiedziałeś.

Jak śledzić?

Oferujemy numer śledzenia dla ciebie po tym jak wyślemy towar do ciebie. możesz śledzić ten pokój, dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych na stronie Chiny post. Powiedział, że wysłaliśmy ta pozycja jest dla ciebie. Można również śledzić ten numer w miejscu dostawa Poczta kraju po tym, jak ten element zostawił chińskiego urzędu celnego. Jeśli uważasz, że nie można śledzić ten numer w miejscu wysyłka pocztą w swoim kraju, może być, na mail nie stał się wrzucać informacje na temat wysyłki na stronie lub tak długo, aby załadować,ale to jeszcze wysyłka teraz. Nic się nie martwić.

Jak odzyskać?

Przyjmujemy zwrotu towaru, jeśli ci się nie podoba to po otrzymasz go. Ale trzeba zapłacić za koszt wysyłki, kiedy możesz wysłać go z powrotem. Nasz adres zwrotny jest napisane na Kapileshwardham.org, więc proszę wysłać towar z powrotem na nasz adres. Jeśli nie możesz go znaleźć, skontaktuj się z nami,a następnie podamy szczegółowe informacje na temat nasz adres.

Jak odzyskać?

1.Odzyskamy pełnej płatności nie ma usprawiedliwienia, jeśli nie możesz dostać ten element na końcu.

2.Odzyskamy pełnej płatności nie ma usprawiedliwienia, jeśli ten produkt zostanie uszkodzony lub uszkodzony w trakcie dostawy.

3.Odzyskamy pełnej płatności nie ma usprawiedliwienia, jeśli ten element nie może być stosowany w porządku, ale, proszę opisać, dlaczego nie jest on używany cóż, zdjęcia i video w pierwszej kolejności.

Jak jest wadliwy?

Jeśli nie chcesz, aby zwrócimy twoją wypłatę, możesz zwrócić się do nas, aby ponownie Nowy jeden do ciebie raz, to nie problem. Cieszymy się zrobić, dopóki nie jesteś zadowolony.

Jeśli jest to trudne dla ciebie, aby dokonać płatności w dolarach amerykańskich z zagranicy,możesz poprosić nas złe nie jest nowy,to damy ci nowy numer śledzenia. To nie jest problem.

Opinie

Możesz dać nam dobrą opinię i 5 Gwiazd szczegółowe o opis,wysyłka,kontakt, jeśli jesteś zadowolony.

Jeśli masz jakieś pytania,proszę, skontaktuj się z nami ,odpowiemy najszybciej jak to możliwe po tym, jak my go czytamy.

Jeśli towar jest uszkodzony,uszkodzony i nie może być używany również,proszę, skontaktuj się z nami od razu, to zwrócimy ci pieniądze lub wysłać nową jedno do ciebie, jeśli chcesz.

  • Nazwa Firmy : muchkey
  • Typ Elementu : Wnętrze Погонаж
  • Nazwa Modelu : Szesnaście tysięcy dwa
  • Rodzaj Materiału: Chrom
  • Badania Zewnętrzne Certyfikacja : CCC
  • Typ Bloku : Zestaw
  • Rozmiar Opakowania : 12cm x 10cm x 6cm (4.72in x 3.94in x 2.36in)
  • Waga Opakowania : 0.1kg (0.22lb.)

Tagi: zestaw 6, Zestaw 2, zestaw samochód, Tanie zestaw 6, Wysokiej jakości zestaw 2, Chiny dostawcy.

Napisz opinię

Mazda 2 Mazda 6 klimatyzacja ciepła przełącznik klimatyzacja uchwyt ac uchwyt akcesoria samochodowe stylizacji aut za komplet 3szt

Mazda 2 Mazda 6 klimatyzacja ciepła przełącznik klimatyzacja uchwyt ac uchwyt akcesoria samochodowe stylizacji aut za komplet 3szt

Napisz opinię

Pokrewne produkty