Nowy produkt

YOTAT 670 CISS tusz do HP670 dla drukarek HP DeskJet 4615 4625 3525 5525 6525 drukarki (Ameryka Południowa)

999 Przedmioty

82.29zł

Dodaj do listy życzeń

2 kolor tuszu CISS zbiornika biały/czarny, wysyłka losowo.

Jeśli zamówienie jest kaseta różni się od tego, który nam pokazują na zdjęciu, uprzejmie wyjaśnić swoje, kiedy złożyć zamówienie, będziemy podążać za tobą, aby zrobić CISS!

CISS kartridż z chipem pasuje do rynku miejsce: (Ameryka Południowa)

Wyposażenie: system tuszem CISS * 1 kpl.

Powiadomienia Kupującego:

1. Wszystkie nazwy handlowe i znaki towarowe są własnością ich właścicieli i wymienione tutaj tylko do opisania.

2. Proszę, wpisz swój poprawny numer telefonu, aby zapewnić szybką dostawę zamówienia. Wszystkich klientów z Federacji Rosyjskiej muszą wypełnić imię i nazwisko, lub, być może, nie jest w stanie uzyskać zamówienie.

3. Wszystkie produkty dostarczone i pokazane na zdjęciach mogą być pewne niewielkie różnice(partia produktów, etykiety, wzór chipa, opakowanie). Zdjęcia są tylko dla odniesienia. Bez uprzedniego powiadomienia. Aby uzyskać więcej informacji, proszę skontaktować się z nami.

4. Przy zakupie zamówić u nas, proszę, upewnij się, że kaseta z tonerem numer modelu jest taka sama (kod OEM) używasz w drukarce, jeśli nie pokrywa kasety nie działa, bo kasety, chip nie są takie same dla różnych rynku, choć model drukarki pokój może być sam. Faq: Q: jakie wymagania dawki LPG? Wszystkie bloki zawierają butelkę, uchwyt LPG, rura, pompa próżniowa, wspierający uchwyt i złącza LPG. Pytanie: czy Mogę zainstalować pusty ciągły system zaopatrzenia tuszem/tonerem w drukarce? Wszystkie TONERY czy kartridże nie jest zainstalowany w drukarce, aby spróbować działa chip czy nie, zanim to ty czynisz sam tusz jest pełny poziom, układ może być zablokowany, jeśli wkład jest pusty. Nie należy instalować pusty (bez tuszu) TONERY/tusze do drukarki, co za TONERY/kasety muszą być całkowicie wypełnione atramentem(zbiornika/rury/kaseta musi być pełnym atramentu), a następnie ustawić w drukarce; inaczej, gdy puste wkłady są wstawiane do drukarki, chip zostanie zablokowany na zawsze i nie może być wykorzystana w porządku, chociaż po tym, że wypełnione atramentem. Q: Jak to działa? Przewód jest przymocowany do gniazda i porusza się do przodu i do tyłu, z głowicy drukującej. Ciągły atramentu wymiany, tak jak jest narysowany z kaset. On nie dotykał wewnątrz drukarki lub zakłócić jego prawidłowe działanie w dowolny sposób. Pytanie: jak wrażliwy drukarki, poziom płynów w butelkach zbiornik? Drukarka będzie działać tak długo, jak trzymasz butelkę na tym samym poziomie, co i drukarka. Tapicerka w nabojach tworzy przyjemny klawiszem bufor, tak, że drukarka może pracować z różnymi poziomami tusz w butelkach. Jeśli podnieś butelkę do góry na wyższy poziom, ryzykujesz połączenie atramentu na papierze. Przy normalnej pracy z obowiązującym butelkę obok drukarki, można doświadczyć tym samym doskonałą jakość druku, niezależnie od poziomu tuszu w butelkach zbiornik. Faktycznie, jakość wydruku musi być równa temu, że dostaniesz świeże, pełna oprawa cały czas.(Zwykłe naboje mają tendencję do pogorszenia w jakości, tak jak poziom tuszu spada). Q: kiedy należy napełnić butelki zbiornik? Krótka odpowiedź, zanim zostaną one puste. Kiedy wypełnić butelkę, nie wypełnić je po brzegi. Wypełnić tylko w 1 cal butelki z kranu. Jeśli możesz uruchomić z ptfe i kaseta wyschnięciu można ponownie premier komorze usuwać z tonerem z drukarki, zatykając otwory, i powtarzając wypełnienia instrukcji, jednak pozwoli to dość niechlujnie, więc jak będziesz pompować jakieś resztki tuszu z nabojów w dodatku do powietrza. Lepiej byłoby zamówić wymianę dziewiczy pusty nabój od nas.

  • Kompatybilny Typ Drukarki : Drukarka atramentowa
  • Typ: System Ciągłego Podawania Atramentu
  • Nazwa Firmy : YOTAT
  • Kompatybilne Gatunek: HP
  • kolor: Z/DO/M/G
  • Nawalny Pakować: Tak
  • Numer Modelu: dla HP670
  • Rozmiar Opakowania : 25cm x 15cm x 15cm (9.84in x 5.91in x 5.91in)
  • Typ Bloku : Zestaw
  • Waga Opakowania : 0.5kg (1.10lb.)

Tagi: zbiorniki z atramentem, czołg ATV, cysterny na sprzedaż, Tanie atramentu, Wysokiej jakości zbiornik ATV, Chiny cysterny do sprzedaży dostawcy.

Napisz opinię

YOTAT 670 CISS tusz do HP670 dla drukarek HP DeskJet 4615 4625 3525 5525 6525 drukarki (Ameryka Południowa)

YOTAT 670 CISS tusz do HP670 dla drukarek HP DeskJet 4615 4625 3525 5525 6525 drukarki (Ameryka Południowa)

Napisz opinię

Pokrewne produkty